W skrócie spełniam marzenia!!
Jeździłam na słoniu!! Widziałam Tadź Mahal! (To już drugi cud świata:) Mam plan zobaczyć wszystkie- tak tak Kasiu ściągam pomysł;P)
Wrzucam kilka zdjęć, ale nie są one w żaden logiczny sposób ułożone:/ Może nie powinnam tego robić, ale mam taką ochotę się chociaż odrobinę podzielić tym co tu przeżywam!!
Danke danke za emaile, nawet nie wiecie jak ogromną przyjemność sprawia mi czytanie ich:*!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz