Na dniach kolejna notka, tym razem z nie z żadnego tripu, tylko z projektu. Z którego również zamieściłam kilka zdjęć. Oprócz mojego projektu One World wkręciłam się w inny związany z CSR-em:):)
Planujemy kolejną wycieczkę... PODNÓŻA HIMALAJÓW:) a we wrześniu będę żyłam na sucharach;P



ale brudasy.. ;p
OdpowiedzUsuńyou've got mail :)
OdpowiedzUsuńswietne zdjecia ;-)
OdpowiedzUsuńPozdro z Bangkoku,
Leonard