czwartek, 23 lipca 2009

Tym razem troszkę więcej zdjęć, wiem, że nie wszystkie są dobre, ale trudno jest coś wybrać z taaaakiej ilości zdjęć jaką mam na kompie.
Na dniach kolejna notka, tym razem z nie z żadnego tripu, tylko z projektu. Z którego również zamieściłam kilka zdjęć. Oprócz mojego projektu One World wkręciłam się w inny związany z CSR-em:):)
Planujemy kolejną wycieczkę... PODNÓŻA HIMALAJÓW:) a we wrześniu będę żyłam na sucharach;P






































3 komentarze: